Poprvé u nás


1.Po prvním uvítání provedu s klientem krátký, asi 5-ti minutový rozhovor, ve kterém společně zkonzultujeme, jestli je pro něj masáž vůbec vhodná z různých příčin – kontraindikací jako jsou např. : ( alergie na masážní prostředky, naléčený vysoký tlak, epilepsie, diabetes, křečové žíly – varixy apod.)

2.Kdykoli se klientovi nebude něco líbit nebo mu bude něco hodně nepříjemné, nemusí se bát to říci, dobrý masér by měl respektovat všechny připomínky a vysvětlit vše potřebné.

3.Po masáži se může stát, že bude klientovi 2-3 dny jako po těžké fyzické námaze, mohou bolet promasírované svaly, ale to vše je po masáži většinou normální, do 2-3 dnů by se mělo vše zklidnit. Ve většině případů se po masáži uleví hned a celkový pocit z masáže bývá velmi pozitivní.

4.Po masáži je velice nezbytné hodně pít, více než jste zvyklí, protože masáže detoxikují, ve tkáních se uvolňuje řada nežádoucích látek a pokud není tělo dostatečně zavodněné, lymfatický systém nedokáže tyto látky odvést z těla ven a zůstanou uvnitř, proto se musí dodržovat zvýšený pitný režim, aby se tělo pěkně pročistilo.

5.Na masáž si s sebou nemusíte nic brát. Nedoporučuji si v den masáže na sebe oblékat žádné luxusní spodní prádlo, mohlo by časem zežloutnout od masážních olejů.

6.Masíruji výhradně přírodními oleji!!!

7.Alergie hlaste prosím předem, abychom mohli zvolit vhodný masážní prostředek.


Adresa a tel. kontakty zde,